AKCE

Co už jsme spolu zažili

4. - 5. 10. | Výprava pro vlčata a světlušky

11. - 13. 10. | Výprava pro skauty a skautky

Naše světlušky zažily s námi vedoucími a staršími skautkami, které nám přišly nabídnout pomocnou ruku, přespání v komunitním centru. Čekala nás noc a den sesterství. Předávání vědomostí, zkušeností a dovedností skautek starších těm mladším.

19.-21. ledna jsme se vydali se staršími skauty na skautskou výpravu do Brodku u Přerova, kam jsme dojeli vlakem z Ostravy-Svinova. Téma celé víkendovky bylo: skauti za totality.

Dne 31.7. jsme se sešli na parkovišti v Hradci nad Moravicí a jako každý rok jsme letošní skautský tábor starších Boberů zahájili menší túrou na ostrov v údolí řeky Moravice, který se stal po dobu dvanácti dní naším druhým domovem. Letošní celotáborové téma bylo inspirované knihou Julese Verna, Tajuplný ostrov. Každý den nás probouzelo troubení a...

Letos jsme s malými dětmi ve věku od 6 do 11 let strávili týden opět na ostrově v údolí Moravice.

Slezská 32, 747 69, Pustá Polom, Moravskoslezský kraj